Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz

Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz


Nazywam się Romuald Statkiewicz. Jestem Uzdrowicielem ze Światła, jasnowidzem, egzorcystą i doradcą życiowym. Działam od 1992 roku na terenie Polski i poza granicami.


Uzdrawianie ludzi


Uzdrawianie z chorób to alternatywna forma pomocy wszystkim potrzebującym. Jeśli współczesne metody leczenie są bez możliwości Tobie pomóc, to możesz zwrócić się do mnie. Warunkiem jest jednak przekonanie, że wiara w możliwości uzdrowiciela aktywnie wspierają procesy leczenia. Proponuję pomoc duchową we wszystkich dziedzinach życia.


Oczyszczam ciało i ducha


Współczesny świat dla wielu osób jest wyzwaniem, z którym coraz trudniej sobie poradzić. Ciągły pośpiech i stres sprawiają, że każdego dnia coraz trudniej radzić sobie z problemami. W przypadku chorób i dolegliwości zawodzą konwencjonalne metody leczenia, a farmakologia bez radzenia sobie w obliczu nowych schorzeń. Dlatego ważne jest znalezienie skutecznej metody, dzięki której przejście przez życie będzie łatwiejsze, a wasze postrzeganie świata stanie się pozytywne. Jedyną alternatywą jest obecnie pomoc osoby kompetentnej – Uzdrowiciela , który poznacie w Twojego ducha by oczyścić ciało i umysł.  


Oferuję konkretną pomoc osobom będącym w trudnej sytuacji życiowej. Moja działalność obejmuje ocenę aktualnego stanu zdrowia, uzdrowienie z chorób cywilizacyjnych, oczyszczanie ducha i oczyszczanie ciała.

Aby uzyskać harmonię na poziomie ciała, umysłu i ducha usuwam blokady zdrowotne i zdejmuję uroki. Efektywnie stosuję koloroterapię czyli uzdrawiam kolorami.

W razie potrzeby zajmuję się szeroko pojętym egzorcyzmem i zdejmowaniem zaklęć.


Prowadzę działalność edukacyjną w formie Internetowej Szkoły dla egzorcystów, szkoły dla jasnowidzów i szkoły dla uzdrowicieli.


Jestem skutecznym doradcą życiowym,  pomagam rozwiązywać problemy ducha i ciała.